Devet medalja za džudiste iz Bijeljine

Sa takmičenja koje se proteklog vikenda održalo na Palama džudisti "Pantera" iz Bijeljine su se vratili sa osvojenih devet medalja.

U Sportsko-poslovnom centru "Peki" na Palama održan je 21. memorijalni džudo turnir "Rajko Kušić - Kuša", za pionire i kadete. Paralelno sa memorijalnim turnirom organizovano je i Prvenstvo RS za mlađe seniore.

Takmičari džudo kluba "Panter" ostvarili su zapažen rezultat osvojivši 9 medalja.

Prvo mjesto su osvojili Miloš Kolović kadet - 73, Nikša Matić stariji pionir i Andrija a Nikolić mlađa puonirka.

Drugo mjesto zauzeli su Stefan Vidojević senior -100 kg i Miloš Krstić stariji pionir - 66.

Na trećem mjestu našli su se Elena Mikić mlađa pionirka, Ivana Tešić mlađa pionirka, Pavle Vujnović stariji pionir i Miloš Kolović senior - 73 kg.

Na turniru "Rajko Kušić - Kuša" učestvovalo je 29 klubova i 300 sportista iz Srbije, Crne Gore, Hrvatske i BiH.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.