Sedam medalja za judo klub "Panter" na takmičenju u Mostaru

U Mostaru je ovog vikenda održana najveća sportska manifestacija BiH pod nazivom 6. međunarodni judo turnir "Borsa OPEN" koji je ove godine okupio 933 takmičara iz 75 klubova i 16 zemalja. Judo klub "Panter" iz Bijeljine na ovom prestižnom takmičenju osvojio je 7 medalja i to 2 zlata, 1 srebro i 4 bronze.

Prvo mjesto su osvojili Elena Mikić poletarka +43 kg i Anja Vučković poletarka - 25 kg

Drugo mjesto zauzeo je Ivan Čolić -34 kg poletarac dok su se na trećem mjestu našli Aleksa Despotović - 55 kg junior, Miloš Kolović - 73 kg kadet, Elena Mikić - 48 kg pionirka, Ivan Čolić - 34 kg pionir.

"Ovo je bio sjajan turnir. Zadovoljni smo organizacijom i ostvarenim rezultatom", rekao Vladimir Đokić je trener džudo kluba "Panter".

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.