Zvezda bolja od Zvijezde

Kombinovani tim Crvene zvezde savladao je u prijateljkoj utakmici Zvijezdu iz Bjeljine – 2:1. Golove za beogradski tim postigli Jović i Vieira.

Kombinovani tim Crvene zvezde savladao je u prijateljkoj utakmici Zvijezdu iz Bjeljine - 2:1.

Trener Miodrag Božović je šansu pružio igračima koji su imali malu minutažu u duelu sa Radničkim iz Niša, ili nisu imali nikakvu ulogu u poslednjim pobedama lidera Superlige.

Ekipa koja igra u prvoj ligi Republike Srpske je povela već u prvom minutu iz jedanaesterca koji je skrivio Mamadu Mbođ.

Zvezda je tokom čitavog meča imala više od igre. Posle velike inicijative izjednačenje je doneo Luka Joviću 29.minutu.

Konačan rezultat postavljen je u 68.minutu kada je posle šuta Vijeire Boljanović nespretnom reakcijom pogodio sopstvenu mrežu.

Crvena zvezda je meč počela u sledećem sastavu: Supić, Cvetković, Mbođ, Rendulić, Anđelković - Ahčin, Plavšić - Vered, Gavrić - Vieira, Jović. Igrali su još: Jovanović, Adžić, Ristić.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.