Radnik dobio Slobodu na gostovanju u Tuzli

Susret 10. kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine između Slobode i Radnika okončan rezultatom 0:1 u korist gostujuće ekipe iz Bijeljine.

Fudbaleri Slobode gol su primili u 17. minuti susreta, a strijelac za ekipu Radnika iz Bijeljine bio je Dušan Martinović.

Crveno - crni sa Tušnja pokušali su se vratiti preko Zajka Zebe, Sulejmana Krpića i Aleksandra Subuća, no golman gostujuće ekipe Mladen Lučić, bio je na visini zadatka.

Na odmor se otišlo sa rezultatom 0:1.

U drugom poluvremenu Crveno - crni sa Tušnja pokušali su da se vrate preko Zajka Zebe, Miljana Govedarice i Aleksandra Subića, no sreća nije bila na njihovoj strani.

Treba napomenuti da je za Crveno - crne sa Tušnja, debitovao i Ivan Fatić, a susret 10. kola fudbaleri Slobode okončali su i sa igračem manje, kada je u 87. minuti susreta zbog prigovora glavnom arbitru susreta Edinu Jakupoviću, Ivan Kostić dobija direktni crveni karton.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.