Radnik slavio u Zenici i ostavio Čelik na dnu

U posljednjem meču 13. kola BH Telecom Premijer lige Radnik je kao gost savladao Čelik na Bilinom polju sa 0:1.

Prvo poluvrijeme je bilo veoma slabo, a jedine dvije prilike imali su gosti.

U 12. minuti Obradović je glavom šutirao, ali se Ružić istakao dobrom odbranom, da bi u 38. minuti Okić izašao na golmana Čelika iskosa s lijeve strane, ali je šutirao pored gola.Ipak, na odmor se otišlo bez golova iako je tim iz Bijeljine bio bolji rival u prvom dijelu igre.

Na startu drugog dijela u 48. minuti Salčinović je pokušao iz slobodnjaka, ali lopta je otišla preko gola. Bio je to prvi šut Čelika prema golu Radnika.

Sve do 75. minute gledali smo potpuno nezanimljiv meča, a onda je nakon jednog duela Markovića i Obradovića dosuđen penal za goste.

Upravo je Obradović preuzeo odgovornost sigurno realizovavši najstrožiju kaznu za vodstvo gostiju 0:1.

Zeničani su mogli do ekspresnog poravnanja, ali u 79. minuti Marković nije najbolje reagovao iz dobre situacije u kojoj se našao, a potom je Hrkać pokušao iz velike udaljenosti, ali nikakvih problema nije imao Lučić i do kraja je ostalo 0:1.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.