"Turnir prijateljstva": Zvezda pobedila Vošu u velikom finalu!

Kadeti Crvene zvezde osvojili su "Turnir prijateljstva" sa pet pobeda u pet utakmica. Pet od pet za titulu u Bijeljini!

Fudbaleri Crvene zvezde do 16 godina osvojili su drugi Turnir prijateljstva, pošto su u velikom finalu u Bijeljini pobedili ekipu Vojvodine rezultatom 1:0 (0:0).

Dan ranije, istim rezultatima, Beograđani su u polufinalu pobedili Dinamo iz Zagreba, koji je branio titulu osvojenu pre godinu dana, a Novosađani vršnjake iz Partizana.

Trijumf beogradskim crveno-belima doneo je Mihajlović golom u 49. minutu, kada je posle centaršuta sa desne strane izdržao duel sa dvojicom defanzivaca Vojvodine i savladao golmana Vojvodića.

Kvalitetnu i zanimljivu utakmicu odigrala su dva tima na terenu etno sela Stanišići, iz koje su kao pobednici izašli izabranici trenera Ognjena Koromana.

Vojvodina će žaliti za propuštenim prilikima iz prvog dela igre, a najbolju je imao Stanojev kada je sa tri metra promašio prazan gol.

Ipak, Zvezda je u drugom poluvremenu odigrala mnogo bolje i uspela da osvoji trofej namenjen najboljem timu u regionu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.