U sklopu kampanje proizvodi će po nižim cijenama biti dostupni u nekoliko stotina maloprodajnih objekata trgovaca i trgovačkih lanaca koji posluju na području Republike Srpske, a koji su se na dobrovoljnoj osnovi uključili u ovu kampanju. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
Cilj kampanje koja je pokrenuta u junu prošle godine, a u sklopu koje su se trgovci na dobrovoljnoj osnovi odrekli marže na određeni broj proizvoda, saopšteno je iz Ministarstva.
Ove grupe proizvoda uključuju robu iz različitih kategorija kao što su poljoprivredni proizvodi, prehrambeni proizvodi, hemijski proizvodi, te proizvodi za ličnu higijenu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.