Đoković očitao lekciju Alkarazu

Srpski teniser Novak Đoković savladao je u četvrtfinalu Australijan opena Španca Karlosa Alkaraza sa 3:1, po setovima 4:6, 6:4, 6:3, 6:4.

Đoković očitao lekciju Alkarazu

Đoković i Karlos Alkaraz priredili su odličnu tenisku predstavu – uz pregršt lijepih, atraktivnih i snažnih udaraca - a na kraju se ponovo radovao srpski teniser. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Bio je ovo njihov prvi susret na betonu na grend slemovima, a Đoković je pokazao zašto je ovaj teren "njegovo dvorište".

Uprkos povredi koju je doživio krajem prvog seta, uspeo je da dođe do velike pobjede. U međusobnim duelima sa mlađanim Špancem sada vodi 5-3.

Alkaraz će za karijerni grend slem morati da se bori sledeće godine.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Novak će 12. put igrati u polufinalu u Melburnu, ukupno 50. na grend slemovima. Za mjesto u finalu boriće se protiv Aleksandra Zvereva.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Oblačno
  • 22:00

    Oblačno
    7°C
  • 01:00

    Oblačno
    5°C
  • 04:00

    Oblačno
    2°C
Oblačno
Vodostaji rijeka u Semberiji
Drina Radalj

225 cm

Promjena: -7cm

Sava Jamena

313 cm

Promjena: -1cm

Podaci ažurirani: 19. Dec 2025. 19:00

BDBOX oglasi SVI OGLASI

BDBOX klub SVE TEME