Pljuskovi će ponegdje biti jači uz jak vjetar, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
Tokom poslijepodneva pljuskovi će se premještati ka istoku, dok će na jugu ostati sunčano.
Maksimalna temperatura vazduha od 18 do 24, u višim predjelima od 14 stepeni Celzijusovih.
Duvaće umjeren zapadni i jugozapadni vjetar, pri pljuskovima povremeno jak.
Jutro je u većem dijelu Republike Srpske i Federacije BiH sunčano uz malu do umjerenu oblačnost, dok su na području Krajine i sjeveru registrovani pljuskovi, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
Temperatura vazduha u 8.00 časova: Sokolac, Han Pijesak i Šipovo tri, Srebrenica i Čemerno četiri, Gacko i Rudo pet, Višegrad, Foča, Mrkonjić Grad i Kneževo šest, Kalinovik i Zenica sedam, Prijedor, Zvornik, Bileća, Novi Grad, Ribnik i Sarajevo osam, Doboj i Tuzla devet, Banjaluka, Trebinje i Srbac 10, Mostar 12 i Bijeljina 13 stepeni Celzijusovih.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.