Međutim, Đoković je iznenadio odgovorom – ne traži trenutno nasljednika na trenerskoj poziciji. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
“Trenutno nisam u potrazi za trenerom. Mislim da nema potrebe da žurim u bilo kom kontekstu. Osećam se komforno sa ljudima koji su oko mene”, rekao je Novak.
Otkrio je da će u narednom periodu uz njega biti Dušan Vemić, nekadašnji teniser, a danas deo njegovog stručnog štaba.
“Imam Dušana Vemića koji je ovde – došao je iz SAD, gde živi, i biće sa mnom i u Ženevi i na Rolan Garosu. Takođe, Boris Bošnjaković je tu kao analitičar i pomoćni trener. Posle toga ćemo videti šta dalje”, dodao je Đoković.
Srpski as u Ženevi traži pravu formu pred Rolan Garos, gde će pokušati da ispiše novu stranicu teniske istorije i brani tron najboljeg ikada, prenosi Sportklub.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.