Ekipa „Elektro-Bijeljine“ ostvarila je zapažen uspjeh osvojivši prvo mjesto u najatraktivnijoj disciplini – fudbalu. Ovaj sportski rezultat posebno je obradovao i rukovodstvo preduzeća. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
– Kažu da je važno učestvovati, ali jako je lijep osjećaj i kada se pobijedi! Zato me posebno obradovao uspjeh naših fudbalera koji su, zajedništvom i timskim duhom, pokazali kako se dolazi do pobjede – izjavio je direktor „Elektro-Bijeljine“ Bojan Savić, uputivši zahvalnost svim zaposlenima koji su predstavljali preduzeće na ovogodišnjim susretima.
Pored fudbalskog tima, zasijala je i Jelena Đorđić, koja je trijumfovala u disciplini atletike, osvojivši prvo mjesto u trci na 400 metara.
– U ime Uprave „Elektro-Bijeljine“ i u svoje lično ime, zahvaljujem se svim našim učesnicima koji su i ove godine dostojno predstavili preduzeće. Njihovi uspjesi su potvrda da posvećenost, timski rad i sportski duh krase naš kolektiv – poručio je Savić.
Sportske igre radnika ERS-a i ovog puta pokazale su da su više od takmičenja – one su prilika za druženje, razmjenu iskustava i jačanje kolektivnog duha unutar sistema elektroenergetike Republike Srpske.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.