Naglasak je na zabavi, druženju i razonodi, dok je sam rezultat u drugom planu. Cilj je promocija vodenih sportova poput vaterpola i plivanja ali i podizanje svijesti o potrebi očuvanja rijeke, prenosi Glas. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
- Ovo je prva godina da se organizuje vaterpolo turnir u Prijedoru, koji je još 1959. godine imao vaterpolo klub. Klub je bio aktivan do 1964. godine. Cilj je da nove generacije nastave tamo gdje su stali entuzijasti iz šezdesetih godina - kažu organizatori.
Danas novi teren za vaterpolo na Sani vraća ovu sportsku priču kojoj se pridružio značajan broj sportista i rekreativaca.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.