Radnik i Sarajevo podijelili bodove u Bijeljini

Fudbaleri Radnika i Sarajeva remizirali su u utakmici 11. kola WWin lige Bosne i Hercegovine odigranoj večeras u Bijeljini.

Radnik i Sarajevo podijelili bodove u Bijeljini

Domaći tim dva puta je imao vodstvo na ovom meču, ali su gosti na kraju osvojili bod rezultatom 2:2   TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Ekipa Sarajeva je u prvom poluvremenu propustila nekoliko velikih šansi, a Mlinariću je u 30. minuti poništen gol nakon VAR intervencije. Domaći su kaznili promašaje i poveli u 40. minuti kada je precizan bio Ghorzi za 1:0.

Sarajevo je izjednačilo u 57. mintuti golom Kuprešaka, a glavni arbitar Josip Martinović je u 69. minuti dosudio penal za Radnik koji je realizovao Čumić za 2:2.

Samo dvije minute kasnije Kjeremeh pogađa za konačnih 2:2.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

U narednom kolu Radnik gostuje Posušju, a Sarajevo će dočekati Slogu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA