Naime, službenici Policijske uprave Banjaluka su juče, 11. decembra, uhapsili A.D. iz Banjaluke, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo proganjanje. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
"A.D. sumnjiči se da je već duže vrijeme pratilo i uhodilo ženu iz Banjaluke, te da je njoj i njenoj porodici u nekoliko navarata putem poziva i poruka uputilo prijetnje po život, što je kod istih izazvalo osjećaj straha za vlastitu sigurnost", rekli su iz PU Banjaluka.
Nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta lice A.D. će danas uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu biti predat u nadležnost Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
3 BDT (loguj se da preuzmeš)


