U utorak pretežno oblačno vrijeme sa temperaturom do 11 stepeni

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH sutra će biti umjereno do pretežno oblačno vrijeme sa maksimalnom temperaturom od četiri do 11 stepeni Celzijusovih.

U utorak pretežno oblačno vrijeme sa temperaturom do 11 stepeni

Ujutru se očekuju česta magla i niska oblačnost, naročito na sjeveru i istoku oko rijeka i u kotlinama, gdje se magla ponegdje može zadržati i duže, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Tokom dana u ostalim predjelima očekuju se sunčani periodi, uglavnom u višim krajevima, uz postepeno naoblačenje koje će se širiti sa zapada.

Uveče i u noći ka srijedi biće oblačno, na jugu i krajnjem zapadu počeće slaba kiša.

Duvaće slab i promjenljiv vjetar.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Prema podacima Federalnog hidrometeorološkog zavoda, u većini predjela danas je umjereno oblačno vrijeme, a u Hercegovini, na zapadu i jugozapadu sunčano.

Temperatura vazduha u 13 časova: Sokolac minus dva, Sarajevo nula, Srbac i Srebrenica jedan, Banjaluka i Bijeljina dva, Višegrad tri, Bjelašnica i Tuzla četiri, Doboj i Prijedor pet, Gacko sedam, Bileća i Mrkonjić Grad devet, Drvar 10, Mostar 12, te Trebinje 14 stepeni Celzijusovih.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Umjereno oblačno
  • 19:00

    Umjereno oblačno
    2°C
  • 22:00

    Umjereno oblačno
    3°C
  • 01:00

    Oblačno
    3°C
Umjereno oblačno
Vodostaji rijeka u Semberiji
Drina Radalj

146 cm

Promjena: 0cm

Sava Jamena

371 cm

Promjena: -1cm

Podaci ažurirani: 15. Dec 2025. 16:00

BDBOX oglasi SVI OGLASI

BDBOX klub SVE TEME