Đorđe Pantelić i Radnik dogovorili su sporazumni raskid saradnje, saznaje MeridianSportBH. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
Kako im je rečeno Pantelić je prilikom dolaska u Radnik sa čelnicima kluba dogovorio da može da ide ukoliko dođe ponuda iz inostranstva, a kako stvari stoje on će karijeru da nastavi u ruskoj drugoj ligi i to u redovima Spartak Kostroma.
Pantelić je u Radnik stigao u ljeto 2024. godine iz Tuzla Sitija, a u BiH je nosio i dres Veleža. Ove sezone je za Radnik na 18 utakmica postigao tri pogotka i tome dodao jednu asistenciju.
Osim Pantelića, Radnik će ostati i bez još jednog igrača iz vezne linije.
Klub napušta i Faruk Gogić, koji će se zajedno s Pantelićem otisnuti put inostranstva, prenosi SportSport.ba.
Gogić je u dresu Radnika upisao 17 nastupa.
U tom periodu postigao je dva pogotka i jednom asistirao saigračima.
Prema dostupnim informacijama, obojica igrača potpisaće ugovore na dvije i po godine.
Radnik će tako u nastavku sezone morati tražiti nova rješenja i dodatno se pojačati kako bi nadomjestio odlaske.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
2 BDT (loguj se da preuzmeš)


