-Saobraćaj se odvija na svim putevima mjestimično otežano zbog nanosa snijega, ali angažovano je skoro 30 mašina sa plugovima za čišćenje snijega i očekujem da će posao biti obavljen do kraja dana kaže Savić. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA
Prema njegovim riječima, regionalni i magistralni putevi na ovom području su prohodni, ali nisu dovoljno očišćeni od snijega, što očekuje da će biti postignuto u popodnevnim časovima.
Savić je rekao da je zbog intenzivnog snijega koji pada od ranog jutra došlo do nestanka električne energije u nekoliko loparskih mjesnih zajednica i da imaju uvjeravanja iz “Elektrodistrubicije” da će krarovi biti otklonjeni u toku dana.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
1 BDT (loguj se da preuzmeš)


