Ovaj uspjeh kao i mnogi drugi nije prošao nezapaženo u lokalnoj vlasti. Načelnik Ugljevika Dragan Gajić zajedno sa predsjednikom Skupštine opštine Ugljevik Savom Popovićem upriličio je prijem i novčano nagradio ovu mladu, uspješnu, vrijednu i talentovanu sugrađanku.
Jovana je na prijem došla u pratnji svog oca sveštenika ugljevičke parohije Miladina Kršića.
Zahvalila je načelniku Gajiću na pažnji i nagradi istakavši da su svi učesnici pobjednici plivanja za Bogojavljenski krst.
-Veoma mi znači što sam učestvovala u ovoj tradicionalnoj manifestaciji i smatram da nije moj lični podvig nego duhovni podvig-rekla je Kršićeva.
Gajić je uz čestitke za veliki uspjeh koji promoviše na najljepši način i Ugljevik rekao da je ovo svjedočanstvo divnog spoja mladosti, znanja, umijeća ali i posvećenosti vjeri i svom rodu.

-U doslovnom smislu svjesni smo i ponosni našom mladom generacijom što svjedoči i ovaj za nas veličanstven uspjeh Jovane Kršić-naglasio je Gajić.

Načelnik Ugljevika je poručio da će lokalna vlast i ubuduće prepoznavati, podržavati i nagrađivati uspjehe svojih sugrađana a naročito mladih.
-Svaki njihov uspjeh je i uspjeh svih nas i sreća za svakoga u ugljevičkom kraju-rekao je Gajić.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
3 BDT (loguj se da preuzmeš)


