Samardžić, rođen 21. januara 2011. godine, potpisao je ugovor koji ga za bijeljinski klub veže do 30. juna 2029. godine.

Ovaj talentovani štoper svojim radom, zalaganjem i dobrim igrama u U15 selekciji skrenuo je pažnju stručnog štaba, nakon čega je prekomandovan u stariju, U17 selekciju. Tokom proljećnog dijela sezone upisao je 11 nastupa u Premijer omladinskoj ligi BiH za igrače do 17 godina i postigao dva pogotka, potvrdivši veliki potencijal i kvalitet.
Ugovor je potpisan u prostorijama kluba u prisustvu njegovih roditelja, sekretara Upravnog odbora Dušana Milovanovića, koordinatora omladinskih selekcija Igora Miloševića i predsjednika Upravnog odbora Nedeljka Ćorića, koji su mladom fudbaleru poželjeli mnogo uspjeha, zdravlja i dobrih rezultata u plavo-bijelom dresu.

– Ovo je veliki dan za mene, ali i dodatni podstrek da nastavim još više da radim. Radnik je moj klub i daću sve od sebe da opravdam ukazano povjerenje – rekao je Samardžić nakon potpisivanja ugovora.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
3 BDT (loguj se da preuzmeš)


