Savić je ocijenio da će izgradnja staze unaprijediti saobraćajnu infrastrukturu, povećati bezbjednost pješaka i biciklista, ali i doprinijeti kvalitetu života svih koji svakodnevno koriste ovu dionicu.
– Kada postoji razumijevanje za potrebe lokalnih zajednica, rezultat su konkretni projekti poput ovog. Izgradnja pješačko-biciklističke staze od Gojsovca do Pavlovića mosta unaprijediće infrastrukturu Bijeljine, povećati bezbjednost svih koji svakodnevno koriste ovu dionicu, ali i poboljšati kvalitet života svih građana – rekao je Savić.
On je zahvalio premijeru Republike Srpske Savi Miniću i Vladi Republike Srpske na podršci ovom projektu, izrazivši uvjerenje da će zajedničkim radom biti realizovane i nove investicije koje će doprinijeti razvoju Bijeljine i unapređenju uslova života njenih građana.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
1 BDT (loguj se da preuzmeš)


