Kako je navela, na ovu donaciju odlučila se nakon što je, dolazeći u crkvu, prepoznala potrebu da se parohijanima koji se okupljaju na liturgijama i drugim obredima obezbijede prijatniji uslovi tokom cijele godine.

„Ljeti su velike vrućine, a zimi hladnoća i željela sam da svojim doprinosom učinim da nam na ovim svetim mjestima bude toplije, prijatnije i dostojanstvenije“, navela je Pavlovićeva.
Istakla je da donaciju vidi kao mali doprinos crkvi, parohiji i ljudima koji se u njima okupljaju, te podsjetila na značaj solidarnosti i činjenja dobrih djela, posebno u vrijeme posta.
„Vrijeme je posta – pravo vrijeme da djelujemo, da pomažemo i da činimo dobro. Neka nam naša djela budu najbolja molitva“, poručila je Pavlovićeva.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
1 BDT (loguj se da preuzmeš)


