Tuča u Ulici kneza Ive od Semberije

U bijeljinskoj Ulici kneza Ive od Semberije izbila je tučnjava između nekoliko osoba, a jedno od njih zatražilo je pomoć u Medicinskom centru u Bijeljini, rekao je Srni dežurni policajac u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.

Tuča u Ulici  kneza Ive od Semberije
"Prijavu smo dobili u 14.05 sati. U tučnjavi je učestvovalo više osoba, od kojih se jedno obratilo za pomoć Medicinskom centru, a nekoliko ih je pobjeglo kolima i policija za njima traga ", rekao je dežurni policajac. On je dodao da je istraga u toku.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.