Od radnice apoteke oteto 1.500 km

Nepoznato lice uz prijetnju oružjem otelo je u Bijeljini 1.500 KM od radnice apoteke "Rosić", čiji su inicijali T.B, saopšteno je iz bijeljinskog Centra javne bezbjednosti.

Od radnice apoteke oteto 1.500 km
Razbojništvo se dogodilo sinoć u 19.50 sati u Ulici Srpski vojske.

Nakon počinjenog razbojništva počinilac se udaljio u nepoznatom pravcu.Izvršen uviđaj, istraga je u toku.

Policiji je noćas u 01:28 sati prijavljen požar na automobilu "pežo 407" koji je vlasništvo AP iz Bijeljine, rekao je Srni dežurni operativni u CJB.

Za sada nije poznat uzrok požara u Ulici Gavrila Principa 6 i kolika je materijalna šteta, kao ni počinilac, a da je dalja istraga u toku.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.