Podnošenje novih zahtjeva za vlasnike garaža

Vlasnici garaža treba u roku od 10 dana da podnesu zahtjev za njihovo korištenje, saopšteno je iz Odjela za stambeno-komunalne poslove opštine Bijeljina.

Podnošenje novih zahtjeva za vlasnike garaža
"Ovo je ponovni poziv vlasnicima garaža postavljenim na zemljištu na kojem je opština Bijeljina upisana s pravom korištenja i raspolaganja podnijeti zahtjev za zauzeće zemljišta za 2012. godinu ", kažu u ovom odjeljenju.

Ukoliko se vlasnici u roku od 10 dana ne odazovu na poziv, garaže će ukloniti inspekcijski organi o trošku građana, navode iz Odjeljenja za stambeno-komunalne poslove .

Građani bi trebalo da se jave Odjeljenju za stambeno-komunalne poslove sa dokumentacijom koja se odnosi na korištenje garaže.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.