Od djece djeci

Pomoć za djecu sa posebnim potrebama, koju su prikupili učenici Osnovne škole "Stevan Nemanja" u bijeljinskom selu Dragaljevac, biće uručena Udruženju "Trojeručica" na Mali Vaskrs, 1. maja.

Od djece djeci

Osnovci iz Dragaljevca sa svojim nastavnicima prikupili su hranu, odjeću i novac, koji će biti podijeljeni djeci sa posebnim potrebama.

Učenici škole "Stevan Nemanja" najmanje dva puta godišnje organizuju ovakve akcije i na djelu pokazaju humanost.

Pomoć će biti uručena u nedjelju, 1. maja u 12.00 časova u manastiru Svetog Vasilija Ostroškog, saopšteno je iz Udruženja "Bratstvo i sestrinstvo Presvete Bogorodice Trojeručice".

Udruženje je, pod okriljem manastira Svetog Vasilija Ostroškog u Bijeljini, osnovano 2005. godine s ciljem da pomaže djeci koja su teže ili lakše ometena u razvoju, siročadima, invalidima, starima i nemoćnima, siromašnima i svima kojima je takva pomoć neophodna, bez obzira na njihovu narodnost i vjeroispovjest.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

17°

Umjereno oblačno
  • 17:00

    Oblačno
    16°C
  • 20:00

    Kiša
    14°C
  • 23:00

    Umjereno oblačno
    10°C
Umjereno oblačno
Vodostaji rijeka u Semberiji
Drina Radalj

124 cm

Promjena: -12cm

Sava Jamena

528 cm

Promjena: 4cm

Podaci ažurirani: 09. May 2025. 13:00

BDBOX oglasi SVI OGLASI

BDBOX klub SVE TEME