Sloga i Zvijezda 09 sigurni, kartonijada u Janji

Dobojska Sloga je nastavila seriju dobrih rezultata i na svom terenu su savladali Kozaru sa 3:0 te tako već osam kola ne znaju za poraz.

Pobjednik je riješen već u prvih 45 minuta kad su domaćini tri puta zatresli mrežu, a strijelci su bili David Knežević u 10, Uglješa Stevanović u 33, te Dimitrije Zajić u 36.

Drina je zaustavila Slobodu u Zvorniku, dok je Zvijezda 09 u nastavku slomila otpor Tekstilca (Danijel Matić 52, Igor Blagojević 69). Puno uzbuđenja je bilo u Prnjavoru gdje je Ljubić došao do tri boda, a Budućnost je mogla doći do prvog boda u šampionatu.

Kartonijada je viđena u Janju, a domaće Podrinje je posljednjih 20 minuta igralo sa fudbalerom manje. Na drugoj strani šest igrača Alfa Modriče je takođe dobilo kartone, a bodovi su bili itekako važni u borbi za opstanak.

Rezultati: Željezničar Sport tim - Borac 6:0, Drina - Sloboda 1:1, Zvijezda 09 - Tekstilac 2:0, Sloga - Kozara 3:0, Ljubić - Budućnost 3:2, Podrinje - Alfa Modriča 1:1, Sutjeska - Slavija (17.30) Nedjelja:Omarska - Krupa (14.30).

Plasman: Krupa 27 (meč manje), Sloga 25, Sloboda 23, Sutjeska 22 (meč manje), Zvijezda 09 20, Omarska 20, Željezničar 16, Ljubić 12, Slavija 11 (dva meča manje), Drina 10, Tekstilac 10, Kozara 7,Borac7, Podrinje 7, Modriča 5, Budućbost 0.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.