Poraz Radnika, Sloboda u nastavku došla do bodova

Radnik je doživio poraz u Tuzli. Sloboda je golovima u drugom dijelu savladala četu Vlade Jagodića 3:0.

Sloboda je napadala od početka, a Maksimović nije uspio da na vrijeme stigne do lopte. Predragović je šutirao u 13. minuti, a dobro je njegov udarac zaustavio Aljkanović.

Radnik je imao veliku priliku u 25. minutu. Urošević je dobro šutirao, ali je pogodio prečku. U finišu prvog dijela još jedno je Aljkanović zaustavio udarac Predragovića.

Sloboda je u nastavku uspjela da dođe do gola. Prvo je sjajno pogodio Muharem Čivić u 60.minuti nakon prodora, dok je Saša Maksimović krunisao dobru akciju.

U finišu je Mladen Veselinović dobro ubacio, a Dženis Beganović postigao šesti gol u sezoni za konačnih 3:0.

U drugom meču Željezničar je savladao Tuzla siti sa 2:1.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.