Bijeljinac trese mreže: Joveljić pogodio i u US Kupu

Dejan Joveljić, srpski napadač, postigao je novi gol u dresu Los Anđeles Galaksija.

Bivši fudbaler Crvene zvezde bio je strijela u meču osmine finala Ju-Es Open Kupa u kom je njegova ekipa savladala gradskog rivala Los Anđelesa.

Joveljić je priliku čekao sa klupe, sve do same završnice utakmice, pošto je u 74. minutu ušao u igru umjesto Čičarita. Srbin je još jednom opravdao ukazano povjerenje, pošto mu je samo sedam minuta bilo potrebno da pronađe put do mreže.

Momak rođen prije 22 leta u Bijeljini je iskoristio oštar centaršut po zemlji Rahima Edvardsa, postavio je nogu tako da lopta dobije pravu putanju i ode u "malu" mrežu gola rivala.

Joveljić je nastavio da postiže golove za Galaksi, pošto je dobrim dijelom njegova zasluga što su stigli do ove faze takmičenja, je u šesnaestini finala postigao dva gola za trijumf od 3:2 nad Kalifornijom. On je ove sezone odigrao 13 utakmica i postigao tri gola.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.