Glišić šokirao Zvijezdu, Kozari bod sa gostovanja

Kozara je šokirala Zvijezdu 09 i odnijela bod sa gostovanja.

Ekipa iz Etno sela Stanišić je vodila 1:0 sve do finiša meča a onda je Dejan Glišić šokirao domaće i donio bod svom timu. Strijelac vodećeg gola za Zvijezdu 09 bio je Abid Mujagić u 8. minuti. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Slooda iz Novog Grada je na krilima Edina Kesića savladala Afa Modriču sa 3:0. Upravo je napadač domaćeg tima postigao het –trik.

Rudar Prijedor je ostvario prvu pobjedu u sezoni i to nakon preokreta. Laktaši su poveli golom Bojana Markovića iz penala u 34. minuti.

U nastavku je Mile Kovačevič sa dva gola u 60. i 80. minuti donio trijumf Rudar Prijedoru.

Rezultati 2.kolo : Zvijezda 09- Kozara 1:1, Rudar Prijedor – Laktaši 2:1, Ljubić-Famos 2:0, Željezničar – Tekstilac 2:0, Podrinje – Omarska 5:1, Sloboda NG –Alfa Modriča 3:0.  ranije: Drina – Sutjeska 0:2, sutra: Sloboda Nova banka - Krupa, odgođeno: Slavija-Radnik.

Plasman: Sutjeska 6, Sloboda NG 4, Željezničar ST 4, Zvijezda 09 4, Krupa 3, Podrinje 3, Modriča 3, Ljubić 3, Rudar Prijedor 3, Kozara 2, Slavija 1, Sloboda nova banka 1, Laktaši 1, Drina 1 Tekstilac 1, Radnik 0, Famos 0, Omarska 0,

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.