Džihad se nastavlja

Vođa jemenskog ogranka Al kaide Nasir al Vahiši upozorio da će posle ubistva Osame bin Ladena džihad biti inteziviran i opasniji.

Džihad se nastavlja

Ovu informaciju prenela je američka grupa za posmatranje SITE. Lider Al kaide na Arapskom poluostrvu (AQAP), naveo je u saopštenju postavljenom na islamističkom internet sajtu da je "žeravica džihada jača" posle ubistva Bin Ladena.

"Nemojte razmišljati površno o bici... Ono što dolazi je veće i gore, ono što vas čeka je još jače i štetnije", rekao je Vahiši i upozorio Amerikance da se ne zavaravaju da će ta "stvar biti okončana" ubistvom Bin Ladena.

 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.