Radnik upisao novu pobjedu

Završene su dvije preostale utakmice 11. kola Prve lige Republike Srpske.

Radnik je kao domaćin rutinski slavio protiv fenjeraša Modriče sa 3:0. Dvostruki strijelac za domaćine bio je Dragan Došlo u 6. i 20. minuti. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Tačku na i postavio je Uroš Vesić u 76. minuti.

U Foči je utakmica bila dosta neizvjesnija. Dva igrača, a pet golova i viđena su čak tri penala za jedan dan.

Kozara je već u prvoj minuti preko Drage Maksimovića stigla do prednosti, ali onda dva gola za domaćina i to iz penala. Prvo je u 18. minuti Despotović igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sa bijele tačke precizan je bio Nikola Mojović. Isti igrač je bio precizan i u 40. minuti sa bijele tačke i potpuno preokrenuo utakmicu u korist Sutjeske.

Kozara se nije predala pa je u 59. minuti opet preko Drage Maksimovića vratila utakmicu u egal, ali pred sam finiš utakmice Sutjeska u 87. minuti ponovo preko Mojovića i ponovo iz penala dolazi do konačnog rezultata od 3:2 i upisuje nove vrijedne bodove.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.