Iran u sudijskoj nadoknadi zavio Vels u crno

Fudbaleri Irana savladali su Vels 2:0 u drugom kolu grupe B Svjetskog prvenstva u Kataru.

Iran je definitivno bio bolja ekipa, sa više ofanzivne igre i više šansi za gol. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Čak su Iranci i pogodili mrežu Velsa i u 16. minuti, ali je VAR poništio gol zbog ofsajda.

Iran je na startu drugog poluvremena krenuo jako, imali su jednom napadu čak dva šuta u okvir gola, ali nisu imali sreće jer je oba puta lopta pogodila stativu.

Prekretnica meča dogodila su 84. minuti kada je golman Vejn Henesi dobio crveni karton, nakon starta na Tarimijem.

Nakon toga, usljedio je potpuni raspad u igri Velsa.

Za Irance je prvo pogodio Češmi u 90+9. minuti, da bi Rezejan u dva minuta kasnije pogodio za potpuni potop Velsa.

Iran je trenutno drugi na tabeli sa tri boda, s obzirom da su u prvoj utakmici poraženi od Engleske 6:2.

Vels je posljednji sa 1 bodom, koji su zaradili nakon remija sa SAD.

Danas od 20 časova u grupi B snage će odmjeriti Engleska i SAD.

Prije njih, u 14 časova igraju Katar i Senegal, dok od 17 časova se sastaju Nizozemska i Ekvador.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.