Bijeljina: Tokom dana umjereno oblačno, poslijepodne kiša

  • BIJELJINA
  • 23. Sep 2023.

U Bijeljini je u 6,00 časova izmjereno 18, najviša dnevna temperatura do 30 stepeni.

Bijeljina: Tokom dana umjereno oblačno, poslijepodne kiša
FOTO: Bijeljina Danas

Ujutru i prijepodne na sjeverozapadu i jugu oblačno sa kišom. Na sjeverozapadu jača i obilna kiša uz hladnije vreme, na jugu slabije padavine. Na istoku suvo i toplo uz sunčane periode. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Tokom popodneva padavine će jačati na jugu, sjeveru i zapadu, a kiša će se popodne i uveče premještati i ka istoku. Uveče će biti obilnih padavina u većini predjela. Do večeri će i na istoku doći do pada temperature. Biće i vetrovito uz umjeren do jak jugo.

Vjetar umjeren do jak, na planinama ponegdje i olujni južnih smjerova, na sjeveru vetar slab do umjeren. Minimalna temperatura vazduha od 14°C do 22°C.

Maksimalna temperatura vazduha od 18°C na sjeverozapadu do 31°C na istoku, u višim predjelima na zapadu od 16°C.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA