KK "Panteri plus" Bijeljina: Srebro za Ivanića na 23. Balkanskom prvenstvu u LJubljani

Mile Ivanić, koji je ispred Karate kluba „Panteri plus“ Bijeljina predstavljao BiH na 23. Balkanskom prvenstvu u karateu, a koje je proteklog vikenda održano u LJubljani, u ekipnoj konkurenciji osvojio je srebrnu medalju.

KK "Panteri plus" Bijeljina: Srebro za Ivanića na 23. Balkanskom prvenstvu u LJubljani

- Nakon pobjede nad timovima iz Turske i Makedonije, učesnici iz BiH su savladani od strane Srbije, ali su ipak ostvarili značajan rezultat i došli do medalje u kategoriji do 84 kilograma – istakao je Siniša Zarić, trener u KK „Panteri plus“, čiji je Ivanić član. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Zarić je zahvalio karate savezima BiH i Republike Srpske što su omogućili domaćim takmičarima neometan odlazak u Sloveniju, kao i Gradskoj upravi Bijeljina što podržava klupsku karate scenu u Bijeljini.

- Samo ako imamo uslove da razvijamo kvalitetan sportski kadar u klubovima možemo očekivati  odličja koja su ponos ne samo za pojedince, klubove i grad,  već i za državu – zaključio je Zarić.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Na ovogodišnjem Balkanskom prvenstvu za kadete, juniore i učesnike ispod 21. godine, učestvovalo je 1070 takmičara iz 13 zemalja.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA