Latinović predvodio Bijeljinu u pobjedi protiv Slavije

Ekipa Slavena Lončara nadigrala Slaviju u Istočnom Sarajevu. RK Slavija - RK Bijeljina 30:34

Odigrana je utakmica 9. kola M-tel prve lige Republike Srpske u kojoj je ekipa Slavena Lončara odigrala podjednako dobro u odbrani i napadu i na kraju zasluženo osvojila nove bodove. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću od jednog gola razlike (16:17). U drugom poluvremenu do izražaja dolazi duža klupa i uigranost ekipe iz Semberije.

Sinoć je posebno raspoložen bio kapiten Dejan Latinović koji je postigao 8 golova iz ige. Siniša Purić je ponovo bio najefikasniji igrač svoje ekipe sa 12 postignutih golova. U odbrani su odličan posao odradili Miloš Žuža, Mladen Stevanović i iskusni Darko Marković.

Darko Marković je pored odbrambenih zadataka postigao četiri gola u najbitnijim momentima utakmice.

Strijelci za RK Bijeljina: Siniša Purić 12 postignutih golova, Latinović 8, Marković 4, Žuža 4, Živanović 4, Marinković 2.

Golmani: Janković 10 odbrana, Ostojić 8 odbrana (2 sedmerca)

Sljedeće 10. kolo RK Bijeljina dočekuje banjalučki Borac.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.