Kup Republike Srpske "Dr Milan Jelić": Premijerligaši pred finalom

Klubovi koji se takmiče u Premijer ligi BiH, Sloga i Zvijezda 09, napravili su veliki korak ka finalu Kupa Republike Srpske "Dr Milan Jelić" nakon što su slavili pobjede u prvim utakmicama polufinala najmasovnijeg takmičenja.

Dobojlije su trijumfovale rezultatom 2:1, na gostovanju kod Borca u Kozarskoj Dubici, a sve golove na meču postigli su igrači doamćeg tima, piše Glas. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Tragičar susreta bio je Nikola Mitrović koji je postigao dva autogola, prvi u 17, a drugi u 62. minutu utakmice dok je Mladen Zgonjanin u 22. minutu bio strijelac za Dubičane i ostavio im kakvu-takvu nadu da mogu napraviti iznenađenje u revanšu i po prvi proći u finale.

Ekipa iz etno-sela Stanišići pobijedila je Sutjesku iz Foče sa 1:0, na svom terenu u Ugljeviku. Junak susreta bio je Aleksa Raca koji je u 44. minutu postigao pogodak, ispostaviće se jedini na utakmici.

Revanš utakmice zakazane su za 8. maj od 16. 30 časova u Doboju, odnosno Foči.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.