Luka Jović ponovo strijelac u dresu Milana, Piksi će biti na slatkim mukama

Fudbaleri Milana gostuju Sasuolu u uzbudljivom meču 32. kola Serije A prepunom golova, a strijelac jednog od njih bio je Luka Jović.

Domaći tim je trenutno u prednosti rezultatom 3:2. Međutim, srpski reprezentativac Luka Jović je postigao drugi gol za Milan, pružajući nadu svom timu. TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Ovo je drugi pogodak za Milan, a prvi je postigao Leao u 20. minutu, dok je Sasuolo dva puta tresao mrežu u prvom poluvremenu, a jednom u drugom.

Milan gotovo da nema šanse da sustigne prvoplasirani Inter, ali se vodi borba za drugo mjesto protiv Juventusa koji ima pet bodova manje, navodi Telegraf.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.