Prodaja nekretnina 722

Bijeljina ×
  • 699
2.661 KM/m² 165.000 KM
Stan (62m2) u Bijeljini , Ul. Beogradska

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 668
  • 8
Po dogovoru
Kuća / Bijeljina

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 7039
  • 8
634 KM/m² 253.500 KM
Na prodaju kuća u naselju Pet Jezera(Bijeljina)

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 1050
  • 8
3.026 KM/m² 115.000 KM
Namješten stan 38 m2- Bijeljina

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
  • 2525
  • 3
2.500 KM/m² 105.000 KM
Stan kod Auto - Moto društva Bijeljina

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 6463
  • 12
2.333 KM/m² 168.000 KM
Na prodaju trosoban namješten stan 72m2 u Bijeljini

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 327
  • 3
Po dogovoru
IZDAJEM LOKAL U STROGOM CENTRU BIJELJINe

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 6407
24.000 KM
HITNO Plac u Dvorovima 2.790m2

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 7931
  • 9
1.848 KM/m² 122.000 KM
Na prodaju namješten trosoban stan 66m2 u BN

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 8036
  • 7
Po dogovoru
Na prodaju stan od 61m2 u strogom centru Bijeljine

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 313
400 KM
IZDAJEM NAMJESTEN STAN 50m2

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 1109
  • 6
2.200 KM
Stan na prodaju 39 m2 Račanska

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 3149
  • 9
Po dogovoru
Na prodaju nov stan 30m2 sa odvojenom spavaćom sobom u BN

rotate_left prije 2 meseca, Bijeljina

  • 1747
  • 6
2.300 KM
Stan na prodaju u centru Bijeljine, 56m2

schedule prije 2 meseca, Bijeljina

  • 11892
  • 7
30.000 KM
Vikendica u Medjasima

rotate_left prije 3 meseca, Bijeljina

  • 7101
  • 10
1.512 KM/m² 62.000 KM
Na prodaju vikednica na Drini

rotate_left prije 3 meseca, Bijeljina

Oglasi od 176 - 192 od 722

Tražiš turistički smještaj u Bijeljini?

Pogledaj ponudu smještaja