Prodaja nekretnina 722

Bijeljina ×
  • 910
  • 10
2.267 KM/m² 170.000 KM
Stan Bijeljina 75m2

schedule prije 7 meseci, Bijeljina

  • 2790
135.000 KM
  • 1242
  • 2
Po dogovoru
Prodaja zemljišta

schedule prije 7 meseci, Bijeljina

  • 230
KOMPLEKS U LOZNICI NA PRODAJU

schedule prije 7 meseci, Bijeljina

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
  • 16189
  • 8
Po dogovoru
Na prodaju nov stan 38m2 u Bijeljini

rotate_left prije 7 meseci, Bijeljina

  • 4269
  • 16
Po dogovoru
Na prodaju nov namješten stan u centru 69m2

rotate_left prije 7 meseci, Bijeljina

  • 984
Po dogovoru
Prodaja zemljišta

schedule prije 7 meseci, Bijeljina

  • 987
1.188 KM/m² 95.000 KM
  • 2793
Po dogovoru
Prodaje se kuća u ulici Raje Banjičića broj 112.

schedule prije 7 meseci, Bijeljina

  • 2469
  • 7
2.245 KM/m² 154.900 KM
  • 1671
  • 10
Po dogovoru
Prodajem stan u Bijeljini

schedule prije 7 meseci, Bijeljina

  • 4352
  • 9
400 KM
Izdaje se stan u centru Bijeljine

rotate_left prije 7 meseci, Bijeljina

  • 9887
  • 8
Po dogovoru
Na prodaju stan 46m2 kod autobuske stanice u BN

rotate_left prije 7 meseci, Bijeljina

  • 2239
83 KM/m² 80.000 KM
  • 2677
  • 19
1.597 KM/m² 230.000 KM
Prodajem kuću u Bijeljini

rotate_left prije 8 meseci, Bijeljina

  • 17548
  • 5
56.000 KM
Kuca u Dragaljevcu

rotate_left prije 8 meseci, Bijeljina

Oglasi od 272 - 288 od 722

Tražiš turistički smještaj u Bijeljini?

Pogledaj ponudu smještaja