Nekretnine 2163

  • Prvo skuplje
Republika Srpska ×
  • 2477
  • 14
300 KM
NAMJEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE 35m2

rotate_left prije 10 dana, Bijeljina

  • 4628
  • 3
2.840 KM/m² 99.400 KM
IZDVOJENO
S42 - 35,50 m2 - JEDNOIPOSOBAN STAN U IZGRADNJI! BIJELJINA

rotate_left prije 10 dana, Bijeljina

  • 4046
  • 13
2.774 KM/m² 152.550 KM
S30- 55,47m2 - DVOIPOSOBAN STAN U IZGRADNJI! BIJELJINA

rotate_left prije 10 dana, Bijeljina

  • 3986
  • 11
2.796 KM/m² 109.060 KM
S19 - 38,95 m2 - JEDNOIPOSOBAN STAN U IZGRADNJI! BIJELJINA

rotate_left prije 10 dana, Bijeljina

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
  • 14678
  • 13
Po dogovoru
Na prodaju nova luksuzna kuća u Bijeljini

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 2101
  • 3
2.000 KM/m² 60.000 KM
Na prodaju poslovni prostor u centru 30m2 u BN

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 2136
  • 4
Po dogovoru
Na prodaju plac za izgradnju u Bijeljini

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 21280
  • 10
1.667 KM/m² 90.000 KM
Hitno - Povoljno dvosoban stan 54m2 u Bijeljini

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 4369
  • 13
Po dogovoru
Na prodaju trosoban stan 91m2 u Bijeljini

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 9306
  • 10
2.400 KM/m² 103.200 KM
Na prodaju stan u centru 43m2 u Bijeljini

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 2241
  • 9
Po dogovoru
NA prodaju stanovi u izgradnji u Bijeljini

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

  • 667
  • 7
2.808 KM/m² 140.400 KM
Prodajem namješten stan u centru Bijeljine (50 m2)

schedule prije 11 dana, Bijeljina

  • 4097
  • 11
2.816 KM/m² 177.430 KM
  • 3661
  • 14
2.752 KM/m² 209.150 KM
  • 1585
2.821 KM/m² 141.050 KM
Poslovni prostor Bijeljina 50.37m2

rotate_left prije 11 dana, Bijeljina

Oglasi od 112 - 128 od 2163

Tražiš turistički smještaj u Bijeljini?

Pogledaj ponudu smještaja