Uhapšeni zbog krađe dvije pente u Balatunu

Policijski službenici Policijske stanice Bijeljina 2 lišili su slobode dva lica sa područja grada Bijeljina – S.L. i Č.K. – zbog sumnje da su počinili krivično djelo krađe, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.

Uhapšeni zbog krađe dvije pente u Balatunu

Kako je navedeno, istog dana Policijskoj stanici Bijeljina 2 prijavljeno je da su iz čamaca na obali rijeke Save, u mjestu Balatun, ukradena dva vanbrodska motora (pente). TEKST SE NASTAVLJA NAKON VIDEO OGLASA

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

– Policijski službenici su odmah po prijavi identifikovali i uhapsili osumnjičene osobe, kod kojih su pronađeni otuđeni predmeti. Ukradeni motori su vraćeni vlasnicima – saopšteno je iz PU Bijeljina.

Nakon kompletiranja predmeta, protiv osumnjičenih S.L. i Č.K. biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Krađa“ Okružnom javnom tužilaštvu u Bijeljini.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

12°

Umjereno oblačno
  • 02:00

    Umjereno oblačno
    13°C
  • 05:00

    Umjereno oblačno
    11°C
  • 08:00

    Vedro
    15°C
Umjereno oblačno
Vodostaji rijeka u Semberiji
Drina Radalj

74 cm

Promjena: 0cm

Sava Jamena

144 cm

Promjena: 0cm

Podaci ažurirani: 24. Aug 2025. 19:00

BDBOX oglasi SVI OGLASI

BDBOX klub SVE TEME