U Srpskoj rođeno 17 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 17 beba - 10 djevojica i sedam dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

U Srpskoj rođeno 17 beba

U Doboju, Prijedoru i Foči rođene su po tri bebe, u Gradišci i Banjaluci po dvije, te u Zvorniku, Bijeljini, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

U dobojskom porodilištu rođena je djevojčica i dva dječaka, u Prijedoru i Foči po tri djevojčice, u Gradišci dvije djevojčice, u Banjaluci dva dječaka, u Trebinju djevojčica, a u Zvorniku, Bijeljini i Istočnom Sarajevu po jedan dječak.

U protekla 24 časa porođaja nije bilo u Nevesinju. 

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA