Zamjenik predsjednika Košarkaškog saveza Republike Srpske Aleksandar Đurđević izjavio je danas da je kamp besplatan, te da najveći dio troškova snosi Ministarstvo porodice, omladine i sporta Srpske.
"Kroz razne programe Saveza u toku godine dođemo do najtalentovanijih koji su imali razne utakmice, takmičenja i turnire. NJihovi treneri ih selektuju, a ovo je kruna njihovog jednogodišnjeg rada", rekao je Đurđević novinarima na otvaranju kampa.
On je izrazio zadovoljstvo što se kamp održava u Banji "Dvorovi" i u Osnovnoj školi u istoimenom naselju, gdje postoje odlični uslovi.
Đurđević je rekao da su košarkašima na raspolaganju sala, bazeni, banjski restoran i istakao da je sigurna da će se svi učesnici vratiti u svoje opštine, gradove, klubove kao bolji igrači, sa novim prijateljstvima i znanjem.
Kamp je organizovan u okviru projekta "LJetna škola sporta Republike Srpske" Ministarstva porodice, omladine i sporta Republike Srpske i traja do subote, 27. juna.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
1 BDT (loguj se da preuzmeš)


