U Srpskoj rođeno 25 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba - 16 djevojica i devet dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

U Srpskoj rođeno 25 beba

Najviše beba rođeno je u Gradišci - sedam, potom u Banjaluci šest, u Doboju, Zvorniku, Bijeljini i Nevesinju dvije, te u Prijedoru, Foči, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

U Gradišci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Banjaluci po tri djevojčice i tri dječaka, u Doboju dvije djevojčice, u Zvorniku, Bijeljini i Nevesinju po jedna djevojčica i jedan dječak, u Prijedoru, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Foči dječak. 

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA