U Srpskoj rođeno 19 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 19 beba, i to devet djevojica i 10 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

U Srpskoj rođeno 19 beba

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - osam, potom u Bijeljini i Istočnom Sarajevu po tri, u Doboju i Trebinju po dvije, te u Nevesinju jedna.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini dvije djevojčice i dječak, u Istočnom Sarajevu tri dječaka, u Doboju dva dječaka, u Trebinju djevojčica i dječak, te u Nevesinju djevojčica.

U protekla 24 časa porođaja nije bilo u Zvorniku, Prijedoru, Foči i Gradišci. 

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA