Danas bez struje oko 1.300 potrošača u dijelu opštine Lopare

Oko 1.300 korisnika u dijelu opštine Lopare danas neće imati električne energije zbog godišnjeg remonta trafostanice, saopšteno je iz "Elektro-Bijeljine".

Danas bez struje oko 1.300 potrošača u dijelu opštine Lopare

Radnici "Elektro-Bijeljine" danas od 9.00 o 17.00 časova izvodiće radove na godišnjem remontu trafostanice "Priboj" i pripadajućim dalekovodima "Priboj", "Potraš", "Peljave" i "Kolobara".

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Bez struje će biti potrošači u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA