U Srpskoj rođeno 18 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, po devet djevojica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

U Srpskoj rođeno 18 beba

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - pet, potom u Doboju, Zvorniku, Trebinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka, u Doboju, Zvorniku i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica i jedan dječak, u Trebinju i Gradišci po dva dječaka, a u Prijedoru, Foči i Bijeljini po jedna djevojčica.

U porodilištu u Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja. 

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA