Potpisan poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama

Poseban kolektivni ugovor kojim se uređuju prava, obaveze i odgovornost zaposlenih u 31 javnoj ustanovi u Republici Srpskoj potpisan je danas u Banjaluci.

Potpisan poseban kolektivni ugovor za zaposlene u javnim službama
FOTO: Srna

Ugovor su potpisali ministar rada i boračko-invalidske zaštite Radan Ostojić i ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić sa predsjednikom Sindikata uprave Božom Marićem i predsjednikom Sindikata lokalne samouprave, uprave i javnih službi Brankom Zelenkovićem.

Potpisivanju kolektivnog ugovora u Vlčadi Republike Srpske prisustvovao je i premijer Savo Minić.

Nakon potpisivanja predviđene su izjave za novinare. 

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA