Svečano zatvoren košarkaški kamp u Dvorovima

U Dvorovima kod Bijeljine večeras je svečano zatvoren "Košarkaški kamp 2006" koji je u okviru projekta "LJetna škola sporta Republike Srpske" Ministarstva porodice, omladine i sporta organizovao Košarkaški savez Republike Srpske.

Svečano zatvoren košarkaški kamp u Dvorovima

Kamp je u Banji "Dvorovi" trajao sedam dana, a učestvovalo je 30 košarkaša i košarkašica, rođenih 2011. godine.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA



Pomoćnik ministra porodice, omladine i sporta Danijela Ćapin rekla je novinarima da Ministarstvo već 24 godine organizuje ljetni kamp sa sportskim savezima u Republici Srpskoj.

"Moram da iskažem ogromnu zahvalnost Košarkaškom savezu na izuzetno dobroj saradnji, angažovanosti i posvećenosti radu sa mladima, što mi u resornom ministarstvu najviše cijenimo", navela je Ćapin.



Trener Marija Nešić istakla je da je ovaj projekat jedan od najboljih koji organizuje Košarkaški savez, te dodala da je ovo prilika da mladi stiču nova poznanstva, bolje upoznaju protivnike.

"Timski duh je izuzetno izražen na terenu i u bazenima", rekla je ona.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA



Savjetnik za sport u Kabinetu predsjednika Republike Saša Čađo navela je da su djeca ovdje imala sve uslove za rad, ali i druženje.

"Puni su utisaka i raduju se svake godine novom okupljanju", rekla je Čađo.



Mališani, česnici ovogodišnjeg kampa zahvalili su na ovako lijepim danima i moguđnosti da treniraju, ali i uživaju u sedmodnevnom kampu. 

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

SADRŽAJ SE NASTAVLJA NAKON OGLASA