Povodom Vidovdana, Minić je poručio da treba dići glave i biti ponosan na Republiku Srpsku.
- Za nju smo se izborili i sada se u mirnodopskim uslovima borimo za njene institucije. Sigurno je da ne postoji bilo kakva sila koja u ovom momentu može da ugrozi Republiku Srpsku - rekao je Minić novinarima u Doboju.
On je istakao da su srpski borci ponos, a ne samo obaveza koja postoji i koja je riješena sistemski.
- Najbolji nisu među nama i zbog njim imamo obavezu da budemo još bolji i još odgovorniji - rekao je Minić.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
3 BDT (loguj se da preuzmeš)


